267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Kínáló

926. Kínáló

Schlagenwald, 1838, festett, aranyozott porcelán, masszába nyomott "S" betűjelzett, 28- as formaszámmal, öblében virágdíszítéssel, sérült

m: 21 cm