267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Váza

968. Váza

Zsolnay Gyár, Pécs, 20. sz. közepe, zsugor mázas fehércserép, jelezve az alján: hárompajzsos- öttemplomos jelzés, 75- ös formaszám

m: 11 cm