267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Puska

831. Puska

francia, 19.sz.vége, lecsavarozható hosszú cső, jelzett: St. Etienne, csappantyús szerkezet, lecsavarozható fa válltámasz és ágyazat

h: 101 cm