267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Csokoládés csésze

912. Csokoládés csésze

osztrák, 19. sz. első fele, festett, aranyozott porcelán, oroszlánfejes füllel, kis sérüléssel, aranyozása kopott

m:11,5 cm