267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Paraván

537. Paraván

osztrák, 19. sz. vége, faragott, aranyozott hársfa, felső részén tükör lapokkal, alsó részén hímzett bársony betétekkel, sérült

179*112 cm