267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Teás- és süteményes készlet, 29 db-os

928. Teás- és süteményes készlet, 29 db-os

teáskészlet: cseh, Karlsbad, 1877, "Franz Walter Carlsbad" jelzettel, süteményes tányérok: KPM, Berlin, máz alatti zöld "KPM Royal Ivory" bélyegzővel és "Dr. Pfann Jószefné 1942-1943" festett jelzet, festett, aranyozott, porcelán, 2 db tető restaurált és 1 db csésze sérült

m: 5,8-17,5 cm; d: 17-19,7 cm