267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Szekrényke - mesterremek

567. Szekrényke - mesterremek

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott díszítéssel, 1 db kulccsal, sérült

77*48*19 cm