267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Asztalka

599. Asztalka

Bécs, 1900 körül, Thonet, hajlított, gőzölt bükkfa, jelzett az alján: Thonet cédula, kis sérüléssel

71*43,5 cm