267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Tintatartó

960. Tintatartó

német, 1900 körül, festett fajansz, máz alatti kék, koronás jelzetés 1157-es formaszám, színtelen üvegbetétekkel, egyik fedél restaurált, kis sérüléssel

28,5*17,5*17,5 cm