267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Emeletes írószekreter

638. Emeletes írószekreter

magyar, 18.sz.vége, fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, felső részen 14 fiókkal és rekeszekkel, eredeti zárszerkezetekkel, öntött sárgaréz veretekkel,

211*135*64 cm