267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Játékasztal

722. Játékasztal

angol, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diógyökér borítással, faragott és esztergált lábazata görgőkön, szétnyitható lapján intarziás sakk, malom backgammon és malom tábla, egy fiókkal, lapján szalagintarziával, kis sérüléssel

72*63*43 cm