267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Tintatartó

904. Tintatartó

Potschappel, 19. sz. második fele, festettporcelán, réz zsanérral, talpán máz feletti kék,koronás jelzettel,

18,5*13,5*6,7 cm