267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Posztamens

581. Posztamens

magyar, 1900 körül, tölgyfa alapon mahagóni borítással, sárgaréz veretekkel, faragott, aranyozott koszorú dísszel, kis sérüléssel

m: 127 cm