267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Kaspó

948. Kaspó

Pest, Fischer Emil, 1890 körül, festett, aranyozott, áttört peremű porcelánfajansz, talpánkoronás, arany színű F. E. és Made in Hungary jelzet, festőszám: 6507, D: 427 jelzettel

15,5*23 cm