267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Bonbonier

905. Bonbonier

Drezda, 20. sz. eleje, festett, aranyozott porcelán,csavart fogóval, talpán kék, bélyegzett jelzet, apró restaurálással

12*11 cm