267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Vitrin

573. Vitrin

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, feketére pácolt oszlopokkal, aranyozott sárgaréz veretekkel, 1db kulccsal

158*87*46 cm