267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Keretóra

676. Keretóra

osztrák, 1860 körül, negyedütős szerkezet, nagy zenélő szerkezettel, szerkezet javításra szorul, aranyozott blondelmasszás keretben, sárgaréz számlap, ingával, felhúzókulccsal, tok sérült

60*46*16 cm