267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Ereklyetartó szekrényke

575. Ereklyetartó szekrényke

osztrák, 19. sz. vége, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, jávorfa intarziával, hajlított és csiszolt üvegekkel, 1 db kulccsal

73*54*38 cm