267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Kandalló óra

584. Kandalló óra

magyar, 19. sz. közepe, negyedütős szerkezet, fekete lakkfestett tok, alabástrom oszlopokkal, faragott, aranyozott és gyöngyház rátétekkel, Bécset ábrázoló gouache vároképpel, ingával, kulcs nélkül, javításra szorul, sérülésekkel

m: 71 cm