267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Palack

919. Palack

Doccia, 19. sz. második fele, festett, aranyozottporcelán, plasztikus virágdísszel, talpán mázalatti kék koronás jellel, palack teteje restaurált

m: 12 cm