267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Könyvszekrény

576. Könyvszekrény

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, alul egy fiókkal, 1 db kulccsal, kis sérüléssel

176*89*39 cm