267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Keretóra

675. Keretóra

osztrák, 19. sz. közepe, negyedütős szerkezet, faragott aranyozott ökörszemes keretben, zománcozott számlappal, ingával, aranyozása kopott, ingával, kulccsal, működik

53*42 cm