267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Asztali óra

613. Asztali óra

magyar, 20. sz. eleje, jelzett: Herpy Arnold Budapest (töredékes), felesütős szerkezet, mahagóni borítású tok, sárgaréz díszekkel, csiszolt üvegekkel, fekete lakkfestett oszlopokkal, ingával, kulccsal, működik

m: 36,5 cm