267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Lepkével játszadozó puttók és Puttók békával

779. Lepkével játszadozó puttók és Puttók békával

Benczúr Olga, ifj. Vastagh Györgyné (München, 1875 - Budapest, 1962), tempera, vászon, j.j.l.: Benczúr Gy. után ifj. Vastagh Gy-né Benczúr Olga

109,5*76 cm