267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Váza

903. Váza

Doccia (?), 20. sz. eleje, festett, aranyozott,plasztikus díszítésű porcelán, jelezve az alján:koronás "N" betű,

m:10,5 cm