267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Íróasztal

723. Íróasztal

magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás és faragott díszítéssel, egy fiókkal, sérült

77*137*67 cm