267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Szalongarnitúra, 3 db-os

549. Szalongarnitúra, 3 db-os

osztrák, 1900 körül, tölgyfa alapon mahagóni borítással és tömör mahagóni, jávorfa intarziával, öntött bronz veretekkel, griffmadaras díszítéssel, sérült

asztal: 78*81 cm, karszék: 98*68*76 cm