267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Hölgy kutyával

920. Hölgy kutyával

Meissen, 19.sz. Michel Victor Acier terve (1776), festett, aranyozott porcelán, máz alatti kék kardos jel, masszába nyomott F.5.O. 63.festőszám

m:14 cm