267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Csésze és alj

902. Csésze és alj

Herend, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán,talpon bélyegzett vörös, koronás jelzet, 9-esfestőszám és masszába nyomott gyári bélyegző,talpon apró sérüléssel, hibával

m:7,2 cm, d:15 cm