267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Apácamunka - Mária a kisdeddel

867. Apácamunka - Mária a kisdeddel

osztrák, 18. sz., selyem, textil applikáció, rézmetszet, polion (fémszál, üvegpaszta, selyem) díszítéssel, szentek ereklyéivel, sérült

26*21 cm