267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Füles kínálókosár, 2 db

922. Füles kínálókosár, 2 db

Fischer Emil, Budapest, 1899, festett, aranyozott porcelán, áttört, plasztikusvirágdíszekkel, a kisebbik jelezve az alján: porcelán plaketten masszábanyomott "Fischer Emil Budapest 99", kis sérülésekkel

d. 21 cm, d: 13 cm