267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Komód

571. Komód

osztrák, 18. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, cseresznyefa és mahagóni intarziával, négy fiókkal, eredeti zárszerkezetekkel, bronz veretekkel, sérült

93*123*67 cm