267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Komód

664. Komód

francia, 20.sz. eleje, tölgyfa alapon mahagóni borítással, jávorfa intarziával, sárgaréz veretekkel, 1 db kulccsal

74,5*60*33 cm