267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Vitrin

523. Vitrin

Kína, 20. sz. első fele, egzotikus fa, faragott díszítéssel, felső részén griff madár motívummal, 1 db kulccsal, kis sérüléssel, a hátlap belsőrészén is faragott díszítéssel

221*124*61