267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Konzolasztal

532. Konzolasztal

osztrák, 19. sz. vége, tömör diófa, faragott, aranyozott díszítéssel, profilált márványlap és aranyozás sérült

82*114*67 cm