267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Kandeláber

742. Moreau, Mathurin (Dijon, 1822 - Párizs, 1912)

Kandeláber

bronz

m: 119 cm

j.ho.: Mareau Methu. sclp.

Moreau, Mathurin (Dijon, 1822 - Párizs, 1912), j.ho.: Moreau Mathu. sclp., ezüstözött bronz, aranyozott díszítéssel, talapzata pótolt, ezüstözése kopott