267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Dísztányér pár

945. Dísztányér pár

Zsolnay gyár, Pécs, 1880 körül, festett, aranyozott porcelánfajansz, színes bambusz dekorral, masszába nyomott "Z.W.Pécs" és kék TJM családi jelzettel, egyik kopott

d:25 cm