267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Tükör

686. Tükör

osztrák, 19. sz. vége, faragott, aranyozott hársfa, neorokokó stílusú, egy puttó figurával, felújított, kis sérüléssel

250*108 cm