267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Csésze és alj

913. Csésze és alj

osztrák, 19. sz. vége, aranyozottporcelán, matricás portrédíszítéssel, "Meiner liebenSchwägerin 1887" felirattal, jelzés nélkül

m: 9,5 cm, d: 17 cm