267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Kard

847. Kard

francia(?), 18. sz., acél penge, tűzaranyozott bronz hárító lemezeken és végdíszén gazdag növényi ornamentika, delfinfejes fogó, csont markolat, repedt

h: 106 cm