267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Varróasztalka

668. Varróasztalka

angol, 19. sz. vége, tölgyfa alapon mahagóni borítással, esztergált lábazatán sárgaréz görgőkkel, felhajtható lapja alatt rekeszekkel, kis sérüléssel

72*43,5*39 cm