267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Kottatartó állvány

597. Kottatartó állvány

osztrák, 1900 körül, esztergált bükkfa lábazat, színezett jávorfa intarziával és fűrészelt díszítéssel, sérült

105*42,5*26 cm