267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Könyvszekrény

756. Könyvszekrény

osztrák, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott díszítéssel, fekete lakkfestett osztólécekkel, sérült

195*126*56 cm