267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Emeletes írószekreter

639. Emeletes írószekreter

osztrák, 19.sz. fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa, paliszander és topolyafa intarziával, lehajtható írólapja mögött 9 kis fiókkal, elhúzható rekesszel, felső részén 12 kis fiókkal és rekeszekkel, öntött bronz veretekkel, zárak pótoltak

209*108*60 cm