267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Kandalló óra

694. Kandalló óra

osztrák, 19. sz. közepe, felesütős szerekezet, mahagóni színűre pácolt fa, óraház, alabástrom oszloppal, faragott, aranyozott díszekkel és sárgaréz rátétekkel, működik, kulccsal

m: 65 cm