267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Kétajtós szekrény

566. Kétajtós szekrény

osztrák, 18. sz. vége, tömör tölgyfa, jávorfa, cseresznyefa és paliszander berakással, oldalán csillagintarziával, eredeti zárszerkezettel, 1 db kulccsal, sérült

188*155*55 cm