267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Asztali lámpa

691. Asztali lámpa

francia, 20. sz. eleje, háromégős sárgaréz talp, zománcfestett és aranyozott fém ernyővel, állítható ernyő magassággal

m: 62cm