267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Díszdoboz

855. Díszdoboz

osztrák, 19. sz. vége, fenyőfa alapon sárgaréz, ón, csont, mahagóni és jávorfa intarziával, belsejében bársony borítással, 1 db kulcs, sérült

9,5*26,5*20,5 cm