267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Kétajtós ruhásszekrény

644. Kétajtós ruhásszekrény

osztrák, 18.sz.vége, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és paliszander intarziával, eredeti zárszerkezettel, felújított

198,5*136*46 cm