267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Tálalószekrény

521. Tálalószekrény

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással és tömör diófa, faragott díszítéssel, felül csiszolt tükörrel. kis sérüléssel

198*127*50 cm